Makeup na co dzień

1Jeśli masz nie pospolitą urodę musisz nauczyć się jak wydobywać jej atuty poprzez odpowiednio wykonany makijaż. Profesjonalnie zrobiony makeup nie musi być uciążliwy w wykonaniu i czasochłonny. Obecnie na rynku dostępne są kosmetyki i akcesoria, które w znaczący sposób ułatwiają jego wykonanie. Dodatkowo, YouTube pełen jest filmów instruktażowych, po obejrzeniu których możesz z całą pewnością zabrać się do malowania. Pamiętaj, w makijażu najważniejsza jest wprawa, nie bój się więc eksperymentować i malować próbnie. Dbanie o siebie musi stać się twoją codzienną rutyną.

Prawidłowo wykonany makeup zaczynamy od nałożenia dobrze dobranego kolorystycznie podkładu. Ważne jest aby do nałożenia podkładu używać specjalnego pędzla lub gąbeczki, które nie pozostawią na skórze smug. Oczy warto pomalować jasnym, opalizującym cieniem, który optycznie otworzy i powiększy oko. Czarna maskara nałożona na rzęsy dodatkowo doda głębi spojrzeniu. Koniecznym jest także zadbanie o brwi. pomaluj je brązowym cieniem do powiem lub specjalną kredką do brwi.

Prawidłowo wykonany makijaż sprawi, że twoja uroda rozkwitnie. Zalety zostaną wydobyte i uwypuklone, a słabe strony umiejętnie ukryte i zatuszowane. Makijaż sprawi, że będziesz się czułą piękna i pewna siebie.