Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs – Zastanawiasz się czasem, jak optycznie powiększyć oczy? Triki w makijażu to nie wszystko. Świetnie sprawdzą się w tej kwestii przedłużane rzęsy.

Zabieg wykonać możemy samodzielnie w domu, jednak warto skorzystać z usług sprawdzonej kosmetyczki, która pomoże wybrać metodę przedłużania i wszystko zrobi sprawnie i profesjonalnie, dysponując odpowiednim sprzętem.

Przedłużanie rzęs Dbaj o nie

Pamiętajmy, że o przedłużane rzęsy należy dbać. Bezpośrednio po ich wykonaniu należy unikać wysokich temperatur i dużej ilości wody – nie zaleca się więc w pierwszych godzinach basenu ani solarium. W późniejszym czasie lepiej jest zrezygnować z bardzo tłustych kremów czy produktów do demakijażu oczu. Trzeba zachować ostrożność w kontakcie z rzęsami, np. nie trzeć zbyt mocno oczu, aby zabezpieczyć je przed niepotrzebnymi uszkodzeniami. Jeśli chodzi o makijaż, dobrze jest stosować tusz bez właściwości wodoodpornych, gdyż tego typu maskary charakteryzują się tym, że o wiele trudniej jest je potem zmyć. Prawidłowo wykonane rzęsy powinny bez problemu utrzymać się przez ok. 3 tygodnie.

Przedłużanie rzęs – warto?

Czy warto zdecydować się na przedłużane rzęsy? Moim zdaniem tak. Stanowią świetne uzupełnienie prawdziwych i dzięki temu sprawiają, że oko wydaje się większe. Istnieje jednak grupa przeciwników, której metoda ta kojarzy się ze sztucznością i teatralnym, przerysowanym wyglądem. Pamiętajmy więc, że przedłużane rzęsy powinny wyglądać przede wszystkim naturalnie i być ozdobą, a nie czymś, co oszpeca. Wszystko jednak zależy oczywiście od indywidualnych upodobań każdej z nas.